Dokumentu tulkojuma notariāla apliecināšana tulkošanas birojā “Tulku Fabrika”

tulkošanas

Notariāli apliecināts tulkojums ir dokumenta tulkojums uz citu valodu ar notāra apliecinājumu. Notariālais apliecinājums tulkojumam piešķir juridisko spēku. Tāds oficiālās dokumentācijas tulkojums var būt nepieciešams vīzu noformēšanai vēstniecībā, atļaujas saņemšanai vadīt automašīnu ārzemēs, pasu, izziņu, testamentu, pilnvaru u.c. dokumentu apliecināšanai. Notariālas tulkošanas pakalpojumi nepieciešami arī tad, ja pārceļaties uz citu valsti un jānoformē nepieciešamie dokumenti darbam vai mācībām.

Veikt notariāli apliecinātu tulkojumu Jums palīdzēs tulkošanas birojs “Tulku Fabrika”. “Tulku Fabrika” piedāvā notāra vai tulka apliecinātu tulkojumu. Dokumentu notariālajā apliecināšanā ir dažas nianses, par kurām jāatceras:

  •    izpildītājs ir atbildīgs par nepareizu teksta tulkojumu Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā;
  •    notāra apliecinājums piedod tulkojumam juridisku spēku;
  •    precīzi jāsaprot prasības, kas izvirzītas jūsu dokumentiem. Laika un naudas ekonomijas dēļ ir jāuzzina iepriekš, kā tieši jābūt noformētiem nepieciešamajiem dokumentiem.

Tulkošanas birojs “Tulku Fabrika” seko līdzi jaunākajām izmaiņām. Mūsu pakalpojumi pilnībā atbilst mūsdienu tirgus prasībām un nepieciešamajai pasūtījumu izpildes operativitātei.

Atgādinām, ka starp mūsu tulkošanas biroja pakalpojumiem ir arī dažāda profila rakstiskie tulkojumi (dokumenti, juridiskie teksti, teksti ar bioloģijas vai ķīmijas novirzienu), mutiskie sinhronie un secīgie tulkojumi darījumu sarunās, konferencēs, biznesa pasākumos, semināros utt., kā arī konsultācijas par to, kas jādara pirms un pēc dokumenta tulkojuma, lai tas tiktu atzīts mērķa vietā gan Latvijā, gan ārzemēs.

Lai notariāli apliecinātu tulkojumu tulkošanas birojā “Tulku Fabrika”, Jums tikai jāpiezvana, jāuzraksta vai jāaizpilda kontaktforma mūsu mājaslapā. Uzticot tulkojumus birojam “Tulku Fabrika”, Jūs izvairīsieties no nekvalitatīva tulkojuma un ietaupīsiet laiku!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *